místo, kam se budete rádi vracet

Solarium Opal fitness - vertikální – vnitřní větrání, možnost využití Aqua fresh  – vodní mlha, vibrační plošiny, mp3, rádia. Naše solárium splňuje bezpečnostní normu opalování ( 0.3 W/m2 vyjadřuje tzv. referenční intenzitu vyzařování slunce (SEF 1), což je hodnota, která je uvedena jako výchozí pro novou normu. Slunce vyzařuje energii intenzitou 0.3 W/m2 v pravé poledne na rovníku na hladině moře při bezmračné obloze.) Při této normě se pokožka déle opaluje, což je pro pokožku šetrnější, opálení má dlouhodobější efekt, bez spálené a poškozené pokožky.  Doporučená délka opalování – pro začátečníky 5-10 min, pro pokročilé 15 min

1 min. 15,- Kč                       permanentka 100 min.          1200,-Kč

 

 

 

Kolagenárium – bez UV záření (čistý kolagen) Žádné UV-záření – žádný Laser!

Kolagen – faktor pro mladistvou svěžest. Napomáhá při léčbě akné, lupénky, exémů. Řeší nedostatek kolagenu, který způsobuje stárnutí kůže. Spektrum světla speciálně vyvinutých trubic znovu vytváří zásoby kolagenu. Jemné linie a vrásky jsou redukovány. Pokožka vypadá podstatně jemněji a svěže. Vrací pokožce ztracenou elasticitu.

Hlavní přednosti:

  • Vytváří zdravou kolagenovou síť
  • Omezuje jemné i hlubší vrásky
  • Urychluje regeneraci kožních buněk
  • Zlepšuje příjem vlhkosti a kyslíku v kůži
  • Napíná kůži (prevence celulitidy)
  • Napomáhá redukci strií a jizev
  • Napomáhá elastičnosti kloubů a vazů
  • Pomáhá při akné
  • Pomáhá při léčbě kožních nemocí
  • Napomáhá svěžímu a hladkému vzhledu pleti tmavé kruhy pod očima mizí, otoky se vstřebají

Pozorovací studie světelné kolagenové terapie ukázala:

97% ZVÝŠENÁ PEVNOST A PRUŽNOST celého těl,

89% ZŘETELNÝ LIFTINGOVÝ EFEKT v oblasti obličeje, krku a dekoltu,

68% CELKOVÁ VITALIZACE vzhledu kůže

Anti-Aging lamp ….. první výsledky již po několika aplikacích

Pokožka potřebuje svůj čas k regeneraci a obnovení struktury. Ošetření je třeba provádět po dobu nejméně 8-10 týdnů. Počáteční doba ozáření by neměla přesáhnout 10 minut denně (1 procedura) a lze ji zvýšit maximálně na 20 minut denně (2 procedury najednou). 1 procedura trvá 10 minut.
10 procedur – vitalizace a ochrana
20 procedur – obnova, regenerace a pročištění
30 procedur – zpevnění, napnutí a omlazení

Kolagenová struktura zesílí, což bezprostředně ovlivní zpevnění a napnutí pokožky. Vyplní se jemné i hlubší vrásky, zejména v oblasti obličeje, čímž se zmírní přirozené známky stárnutí. Kůže také získá zpět svoji pevnost a pružnost, což je základní předpoklad boje proti celulitidě.

Doporučená aplikace:

Ošetření provádějte 2x krát týdně po dobu 10 minut, po čtvrté aplikaci doporučujeme zvýšit na -20 minut. Výsledky terapie závisí na individuálním typu kůže a životním stylu jednotlivce. Pro udržení dosažených výsledků doporučujeme ošetření provádět 1x týdně na 20 minut.

Pro zajištění maximálních výsledků je důležité dodržet kontinuitu a terapii nepřerušovat!

150,- Kč/10 minut – tunelový princip, lampy obklopují celé tělo. Tuto službu je možné využít na permanentku (1vstup z permanentky)