Péče o ruce a nohy, rybičky Garra Rufa

Péče o ruce a nohy

Garra Rufa- kaprovitá rybička pochází z tureckého Kangalu. Rybka nemá zuby, procedura je bezbolestná a velmi příjemná. Pro své schopnosti jsou rybky nazývány ryba doktor“. Ústní dutina těchto ryb obsahuje enzym ditranol – jemně kyselý výměšek, který vypouštějí přímo do malých ranek, které během peelingu vznikají. Z kůže jsou odstraněny odumřelé a nemocné buňky, pokožka je dezinfikována, což přispívá k procesu hojení a brání vzniku infekce. Proces napomáhá k odstranění kožních problémů (lupénka atd…) 20 min – 350,- Na tuto službu lze uplatnit permanentku (2 vstupy z permanentky)

 

Parafínový zábal na ruce – zábal v terapeutických parafínech s obsahem aromaolejů a vitamínů pro výživu,prohřátí a prokrvení pokožky, zpevnění nehtů, uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Ruce jsou krásně jemné a hladké. Doporučení min.1x za čtyři týdny 160,-. Na tuto službu lze uplatnit permanentku (1 vstup z permanentky).

 

Manikúra nebo pedikúra : jemné opracování pokožky a zpevnění nehtů, promazání rukou speciálními krémy + masáž.

Ošetření 380,-
Odlakování

30,-

Lakování  60,-

Zdobení lepením 50,-

P-SHINE – výživná japonská manikúra – přírodní technika pro rychlý růst, zlepšuje slabé, roztřepené a lámající se nehty, nehty jsou následně lesklé a vyživené. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E provitamin B5 a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. 350,-.

 

Gelové dlouhotrvající laky s manikúroumanikúra a speciální lakování gelovými laky – dlouhotrvající účinek           380,-

Odlakování gelových laků                           50,-

Zdobení                                                               50,-