místo, kam se budete rádi vracet

Výživové poradenství      

Cena za službu: 1 hod.  - 500,-Kč ,  další návštěva    250,-

  • stanovení zdravého a vyváženého jídelníčku  (návrh na týden)
  • Diagnostika složení těla – rozbor těla
  • Návrh vhodné pohybové aktivity
  • Doporučení přírodní medicíny
  • Detoxikace organismu
  • Podpora hubnutí hypnózou
  • 30%´sleva na permanentku 10 vstupů

Rozbor těla – váha, tuk, viscerální tuk, voda, svaly, metabolický věk, kondice. Cena za službu 130,- Kč. Tuto službu možno využít na permanentku (1 vstup z permanentky)

Kavitace: tzv.neinvazivní liposukce -   přístroj má 2 hlavice na bezbolestné odbourávání tuku, vstřebání do lymfatického systému, viditelné výsledky již po jednom ošetření, výrazné zlepšení celulitidy.

Lipolýza–Radiofrekvence -  1 hlavice - hubnutí bez jojo efektu, bezbolestná redukce tuků a celulitidy. Tato technologie zvyšuje teplotu ve tkáni až do 20 mm, prostupuje tukové buňky a vstřebává je do lymfatického systému

Lipokavitace – spojení obou metod – nejúčinnější metoda

40 min. kavitace nebo lipolýzy (radiofrekvence) nebo lipokavitace    Před ošetřením a po ošetření: 3 až 5 dní  – zvýšit pitný režim, min. na 2,5l denně, omezit alkohol a kofein, nejíst sladké a tučné.  Doporučený počet ošetření: 4 ošetření 1x týdně,  dále 1x za měsíc Kontraindikace: Těhotenství, kojení, epilepsie, rakovina, metabolické poruchy, vysoký krevní tlak.   Aplikace na bříško, boky, záda, zadeček, zadní a přední stehna a ruce.

Jednotnotná cena za 1 procedury kavitace, lipolýza  nebo lipokavitace – 1.250,-   Na tuto službu lze využit permanentku – velká sleva!!! (5 vstupů z permanentky).

Bahenní zábal  z Mrtvého moře -  speciální technika obinadel má účinek především na zeštíhlení postavy, dochází k výrazné detoxikaci a celkově regeneraci těla, napomáhá při léčbě lupénky a kožních onemocněních, krásné hebké tělo, podpora hubnutí. Během ošetření možnost masky z Mrtvého moře 150 Kč

Cena:  1200,-  .

 

Přístroje na cvičení podporující hubnutí a tvorbu svalstva:

Profesionální vibrační plošina RITA s trenérem

Tento špičkový posilovací stroj je v současné době nejmodernější a nejefektivnější cvičení  pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému, funguje na principu efektivních 3D+ Vertical Movement  vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k intenzivnímu posilování. Stačí 5min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. . Cvičení je efektivní, bezpečné a časově nenáročné.

Doporučujeme 2 x týdně 20 min , cena: 180,- . Na tuto službu lze využít permanentku  (1 vstup z permanentky).

Vacu Activ – Vacuum + Infrared+Aromaterapie + Chromoterapie
Tento přístroj splnil všechny požadavky zákazníků. Výsledkem je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost a vynikající výsledky! Vacu Activ je revoluční technologický pokrok rozšířený o  infračervené paprsky, aromaterapii a světelnou terapii. Díky vakuové komoře několikanásobně zvyšuje účinky cvičení a znásobuje dosažené výsledky. Jde o patentovanou technologii, která byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních veletrzích za inovativní technologické řešení a nejvyšší kvalitu zařízení.

Cena: 180,- .Na tuto službu lze využít permanentku (1 vstup z permanentky).