Podpora hubnutí

Výživové poradenství      

Cena za službu: 1 hod.  - 1000,-Kč ,  další návštěva    500,-

  • stanovení zdravého a vyváženého jídelníčku  (návrh na týden)
  • Diagnostika složení těla – rozbor těla
  • Návrh vhodné pohybové aktivity
  • Doporučení přírodní medicíny
  • Detoxikace organismu
  • Podpora hubnutí hypnózou
  • 30%´sleva na permanentku 10 vstupů

Rozbor těla – váha, tuk, viscerální tuk, voda, svaly, metabolický věk, kondice. Cena za službu 150,- Kč. Tuto službu možno využít na permanentku (1 vstup z permanentky)

 

Přístroje na cvičení podporující hubnutí a tvorbu svalstva:

Profesionální vibrační plošina RITA s trenérem

Tento špičkový posilovací stroj je v současné době nejmodernější a nejefektivnější cvičení  pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému, funguje na principu efektivních 3D+ Vertical Movement  vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k intenzivnímu posilování. Stačí 5min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. . Cvičení je efektivní, bezpečné a časově nenáročné.

Doporučujeme 2 x týdně 20 min , cena: 180,- . Na tuto službu lze využít permanentku  (1 vstup z permanentky).

Vacu Activ – Vacuum + Infrared+Aromaterapie + Chromoterapie
Tento přístroj splnil všechny požadavky zákazníků. Výsledkem je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost a vynikající výsledky! Vacu Activ je revoluční technologický pokrok rozšířený o  infračervené paprsky, aromaterapii a světelnou terapii. Díky vakuové komoře několikanásobně zvyšuje účinky cvičení a znásobuje dosažené výsledky. Jde o patentovanou technologii, která byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních veletrzích za inovativní technologické řešení a nejvyšší kvalitu zařízení.

Cena: 180,- .Na tuto službu lze využít permanentku (1 vstup z permanentky).