místo, kam se budete rádi vracet

Bahenní koupel z Mrtvého moře – mimořádný obsah minerálů, detoxikace, chronické problémy s pohybovým aparátem a klouby, kožní nemoci – pokožka je sametově hladká

Rašelinová koupel - pro  klienty, kteří kvůli problémům se štítnou žlázou nemohou používat produkty se solí nebo bahnem. Má odvodňující a protizánětlivý účinek,  čistí, hojí, zvlhčuje a zjemňuje pokožku. Působí proti bolesti, celulitidě  a posiluje imunitu

Koupel se solí z Mrtvého moře regeneruje pokožku, zklidňuje kožní problémy a zachová ji pevnou, pružnou, čistou, sametovou a vláčnou. Dodá podrážděné pokožce životně důležité mastné kyseliny, které sama nedokáže vyrobit. Uvolňuje napětí a odplavuje únavu a stres.

Cena za 1 koupel (20 min.) - 990,- Kč, druhá osoba doplatek 200,- Kč

Masážní přístroj pro uvolnění svalstva kolem očí:  technologie řízená počítačovým čipem,  zvyšuje  kyslík v tkáních použitím vibrací, masáží, infračerveného tepla a zahřívání oblasti očí a spánků. Zlepšuje krevní oběh a relaxaci očí a mozku,  udržuje přirozeně zdravý zrak. Využívá mozkovou vlnovou hudbu aktivace buněk oka a mozku . Přístroj je určen lidem:  kteří využívají oči při práci • trpícím krátkozrakostí, tupozrakostí a astigmatizmem • trpícím vráskami, váčky a černými kruhy pod očima, způsobenými únavou a nedostatečným krevním oběhem.• lidem trpícím nespavostí, bolestmi hlavy a stařeckou vetchozrakostí (presbyopie). 30 min  150,- (1vstup)

Schiatsu masážní přístroj:  masáž krční páteře a beder. Stimuluje tradiční akupunkturní body, prohřívá je a zklidňuje tělo. Ulevuje od bolesti krku, hlavy a beder. 30 min     150,- (1 vstup z perman.)

Lymfodrenáž  přístrojová – zlepšení a správná funkce lymfatického systému, nahradí nefungující svalovou pumpu. Urychluje tok lymfy a odvod toxických, tukových a odpadních látek z těla. Hlavní účinky: zmenšuje objem stehen a boků, boj s celulitidou, odstraňuje pocit tlaku v končetinách, otoky, zlepšuje kvalitu kůže a imunitu, působí proti vzniku křečových žil.  Kontraindikace – neléčené maligní onemocnění, když hrozí relaps, akutní bakteriální nebo virové onemocnění,  otoky způsobené onemocněním ledvin, jater 45 min  150,- (1 vstup z permanent.)