místo, kam se budete rádi vracet

Kosmetika-BIODROGA – klade důraz na kontrolu jakosti použitých přírodních látek a průběh výrobního procesu. Vše je řízeno dle přísně dodržovaných směrnic Good Manufacturing Practice , které zaručují nejvyšší kvalitu. BIODROGA spolupracuje s uznávanými vědci z oblasti biochemie, dermatologie a biotechniky. Kvalita byla,je a bude pro firmu Biodroga naprostou prioritou. Tento koncept je na základě nejnovějších  vědeckých poznatků neustále aktualizován-nabídka maximální péče o pokožku,což potvrzuje zisk nejvyššího možného ocenění v mezinárodní celosvětové soutěži v oblasti spa, wellnes & beauty – SPA Diamond Award 2012 Biodroga není testována na zvířatech.

Základní kosmetické ošetření a ošetření aknózní pokožky:  1,5 hod 690,-
Ultrazvuková špachtle samostatné ošetření –  hloubkové čištění, lifting, hloubkové zažehlení přípravků             45 min. Masáž obličeje + jemná technika masáže rukou       45 min.                                    450,-450,-
Exluzivní ošetření: ošetření s relaxační masáží s Javentýnskými měšci se vzácnými  kameny : 890,-
- ošetření je obohaceno o jemnou masáž vzácnými minerály(Nefrit, Aventurín, Křišťál) které navozují hluboké uvolnění, dodávají novou čistou energii a zprostředkovávají svěží a vláčný pocit pokožce.
CAVIAR & RADIANCE- vysoce karátové aktivní látky, intenzivní anti-aging.  890,-
- profesionální péče, která se opírá o exotický zážitek z masáže bambusovými hůlkami, drenážní masáž a akupresuru, zaručuje pleti okamžitý viditelný efekt odpočinku a omlazení.

Kosmetické ošetření obsahuje: 

-odlíčení pleti a očního okolí                

 -čištění pleti -úprava obočí                                     

 -peeling

- masáž obličeje, krku a dekoltu

-aplikace masky

-závěrečný krém

-ultrazvuková špachtle

  

Úprava obočí  (pinzeta nebo vosk) 80,-
Barvení obočí 80,-
Barvení řas 80,-

 

 

Vizážistika 

večerní líčení 380,- Kč

svatební líčení se zkouškou 890,-

 

Mimo ošetření můžete u nás zakoupit i kvalitní výrobky Biodroga, naše kosmetička Vám pomůže s nákupem výrobků pro domácí ošetření dle požadavků Vaší pleti.